پخش پلاسکو عمده در تهران

بازدید: 5372

پخش پلاسکو

پخش عمده پلاسکو ایران در تهران مرکز فروش عمده محصولات متنوع پلاسکو خانگی ، اداری و صنعتی می باشد . اجناس پلاسکو ایران شامل صدها عنوان محصول متنوع در دسته بندی محصولات پلاستیکی ، بلور و کریستال ، خرده ریز آشپزخانه ، خرده ریز خانگی ، محصولات استیل و فلزیجات ، محصولات دکوری و لوکس و... می باشد . سعی ما در ایران پلاستیک همیشه بر این است تا بتوانیم با ارائه اجناس متنوع از تولیدکنندگان مختلف شما را در تجهیز فروشگاه تان یاری نماییم . امیدواریم تا بتوانیم با ارائه خدمات مناسب به همکاران خود ذهن شما را از مقوله خرید آسوده نماییم و شما تنها به فروش بیشتر در مغازه خود فکر کنید .

ارائه محصولات کارخانه های برند ایرانی و خارجی در کنار اجناس خرده ریز خانه و آشپزخانه و قیمت مناسب و رقابتی از جمله مزایای همکاری با ماست.

در صورتی که شما آشنایی چندانی با صنف پلاسکو ندارید و تمایل به راه اندازی یک فروشگاه پلاسکو را دارید همکاران فروش ما آماده راهنمایی شما می باشند تااز این طریق بتوانید با داشتن اطلاعات کافی و دقیق ، کار خود را شروع نمایید. علاوه بر سایت پخش پلاستیک ایران که هم اکنون در حال مشاهده آن هستید ، کانال تلگرام ما و همچنین اینیستاگرام شرکت نیز اطلاعات بروز صنف را در اختیار شما قرار می دهد .

به دلیل نوسان بازار ، ما از قرار دادن قیمت محصولات در سایت معذوریم ، اما هر زمان می توانید با تماس گرفتن از قیمت محصولات با خبر باشید .

بازخوردها