لیست قیمت کارخانه های پلاستیک ایران

بازدید: 3227

لیست قیمت کارخانه های پلاستیک سازی ایران. کارخانه های تولید کننده پلاستیک خانه و آشپزخانه در ایران دارای طیف بسیار گسترده ای می باشد. بیشتر این کارخانه ها سالهای بسیاری است که در زمینه تولید و توزیع پلاسکو خانگی فعالیت دارند و تعدادی از آنها هم برندهای نو ظهور بازار پلاستیک ایران هستند. در هر صورت این تولیدکنندگان محصولات پلاستیکی هر ساله ( بسته به شرایط گاهی ماهانه) یک لیست قیمت از محصولات خود ارائه می دهند که مبنا و معیار قیمت گذاری محصولات آن برند می باشد، که کلیه پخش ها و فروشگاه های پلاسکو ایران معمولا بر پایه همین لیست قیمت گذاری خرید و فروش خود را انجام می دهند.

1 2

ما در این مجموعه سعی می کنیم لیست قیمت و کاتالوگ کارخانه های تولیدی مختلف را در سایت قرار دهیم تا شما همکاران عزیز بتوانید به راحتی قیمت محصولات مختلف را دیده و با هم مقایسه بفرمایید.

همانطور که همکاران عزیز  می دانند لیست قیمت کارخانه های مختلف دارای درصد تخفیف های متفاوتی می باشد که بر مبنای اعلام خود کارخانه ها تعیین می گردد. این درصد تخفیف ها که شامل پخش ها و فروشگاه های پلاستیک فروشی می گردد، در نهایت قیمت تمام شده محصول را مشخص می کند و هر فروشنده ای کم کم می بایست با این کارخانه ها و درصد تخفیف ها آشنا شود. در صورتی که شما یک فروشگاه تازه کار هستید و از این درصد ها اطلاعاتی ندارید می توانید با همکاران فروش ما تماس حاصل فرمایید.

در بعضی از این لیست قیمت های ارائه شده ( بزودی در سایت قرار می گیرند ) اعدادی به رنگ قرمز وجود دارد که نشان گر آن است که کارخانه روی آن جنس بخصوص تخفیف ارائه نمی دهند.

در صورتی که لیست قیمت کارخانه ای را خواستید و در این مجموعه پیدا نکردید با همکاران فروش ما تماس حاصل فرمایید